Kliendid

Mentor Einike Aedmaa

TEAkadeemia ehk Teadliku Ettevõtluse Akadeemia on unikaalse lähenemisega ettevõtluskool Tartus. Pakume ettevõtjatele TEAkadeemia ärikiirendi programmi, kus mentortundide põhimõttel asud eduka ettevõtluse kiirteele. Mentortunnid toimuvad igal E, T, N kell 14-16:30 Tartu Ettevõtluskeskuses ja on ära jagatud kindlate teemade vahel. Lisaks koguprogrammi läbimisele on võimalik õppida ärikiirendis käsitletavaid teemasid ka eraldi.

Müük ja kliendisuhted

Ärikiirendis läheneme müügile ja klientidega suhete loomisele läbi isiklike takistuste prisma. Küsimus ei ole kunagi kliendis ja peaaegu et alati on Sinus endas. Kohtumistel keskendume Sinu enda poolt loodud sisemistele takistustele müügiprotsessis ning leiame lahendusteid. Tundes iseennast, tunned Sa ka oma ideaalklienti, julged tulla nähtavale iseendana juba täna ning leiad endale sobivad viisid müügis ning klientidega suhtlusel. Kliendid soovivad osta Sinu energiat, teenus/toode on selleks vaid ettekääne.

Mentor Einike Aedmaa

Minu missioon on luua keskkondi ja protsesse, kus saab õppida, areneda ja iseennast tundma õppida.

Ma lähtun elus põhimõttest, et kogu minu elu on tervik ja kõik osad sellest toetavad ja täiendvad teineteist. Ettevõtlus on minu elustiili osa, mis kingib mulle vabaduse luua, olla oma partnerile ning lastele olemas ja samal ajal pidevalt kasvada ja areneda. Mu elus ei ole eraldi töö või kodu aega. Minu igasse päeva mahub ära kõik ja ma lähtun aina enam sellest, et teen igas hetkes seda, mille tegemiseks on mul tugevaim impulss ja ma võin ennast usaldada. Iga kord, kui tunnen, et kõike on liiga palju, aega pole või on liiga kiire, ma aeglustan ja elu läheb taas mõnusasse loomise rütmi. Ma olen kogenud väga struktuurset elu ja näinud, et läbi kontrolli ei saavuta kiiremini ja paremaid tulemusi. Seega valin ma aeglase, rahuliku ja usalduses elu. Minu 3 põhiväärtust: teadlikkus, tähenduslikud ühendused ja õpetamine/vahendamine – need kannavad mind ning on väga selgeteks teejuhisteks.

Olen magistrikraadiga aednik. Ühel hetkel sain aru, et inimeste aednikuna olen väärtuslikum. Alustasin õpi- ja käitumishäiretega noorte mentorina, sealt edasi liikusin noorte- ja õppenõustamiskeskuse tegevjuhi kohale. Peale seda kohalike omavalitsuste nõustaja ja innovatsiooni esilekutsujana panustasin riigi tasandil pea 5 aastat, mil alustasin ka ettevõtlusteekonda ning valdkondadeülese superviisori/coachi väljaõpet.

Tutvu minu CV-ga.

Muutus algab siis, kui Sa otsustad!

Klientide tagasiside

Kunagi ammu kohtasin sellist põnevat naist nagu Einike ja siis hakkas ta looma igasuguseid erinevaid ruume. Need olid alati nime, sisu tutvustuse ja energeetika poolest nii põnevad, et ma kohe valisin. Ja siis sain ma teada, kui vinged ja vägevad need päriselt ongi, nii et siis ma valisin juba sellepärast, et ma teadsin seda kvaliteeti, mida sealt alati saab. Mõnes ruumis ei saanud ma täpselt isegi aru, mida ma teen, aga ikkagi tundsin ennast alati rohkem väestatuna, kui sealt lahkusin. Einike kannab endas nii palju teadmisi ning oskab seda siduda vaimse ja tunnetuslikku maailmaga nii peenelt ja põnevalt…kutsun teda salamisi entsüklopeediaks, sest pole vist teemat, mida ta ei oskaks sügavalt avada❤️ Tema loodud ruumidest on kaks olnud minu jaoks väga märgilised. Muutuste jumalannade retriidisari tõi mu ellu hingeõed, kellega meid alatiseks jääb siduma sügav austus ja armastus, mille me läbi siiraste, alasti ruumide omavahel lõime. Samuti kasvasin ma seal päris naiseks, säilitades küll oma tütarlapselikkuse, aga mitte lastes sellel enam oma elu juhtida. Võin julgelt öelda, et see oli üks mu lemmik aastatest. Teises ruumis kohtasin ma oma huumori hingesugulast, kellega nüüdseks moodustame duo “Humoorid” ja kellega koos tervendame enda ja teiste “naljakate naiste” traumat 🎉 . Ja muidugi on Einike ja tema ruumid ning ruumis olijad olnud taganttõukajateks utsitajateks, klientideks ja muusadeks minu Maagialooja haldjakroonidele, sest nendes ruumides on vajalik ka kuninganna/jumalanna aspekt, millele ma saan kroonidega kaasa aidata. Maarja, Maagialooja ja Humoor annavad Einikesele oma kvaliteedimärgise, ALATI! ❤️

MAARJA PRENTSEL-UNT

MAAGIJALOOJA MAARJA

Meie 5-aastane koostöö on midagi sellist, mida on raske sõnadesse panna, palju meeldivat on enamasti tunnetuslikku laadi, emotsionaalsel tasandil. Olen õppinud tänu sulle enda sisse vaatama, eriti kui on keerulised olukorrad. Enda sisemise Mina leidmine. Rahu tegemine enda ja teistega. Varasemalt püüdsin teisi muuta ja leida selleks valmis retsepte. Palju põnevam ja suurema eduelamusega on leida vastused enda seest. Varasemalt kippusin reageerima üle, nüüd tulen tugevate emotsioonidega paremini toime. Olen kogenud/nautinud teiste rõõmu, mis on tekkinud neil tänu sinuga kohtumistele, millele olen saanud hoogu anda.

SIRJE KIIS