Ettevõtlusinglite toetusfond

Tiivad sinu mõtetele! 

Ettevõtlik Mõte Koolituskeskus on loonud Ettevõtlusinglite Stipendiumifondi, mille raames toetatakse Eesti naiste soovi alustada ettevõtlusega. 

Ettevõtlusinglite stipendiumifondi eesmärgiks on toetada ettevõtlusunistusega naisi, kes siiralt soovivad alustada ettevõtlusega ja kes teiste ettevõtlustoetuste tingimuste alla ei sobi. 

Ettevõtlusinglite Stipendiumifondi haldab mittetulundusühing Muutuste Jälg (reg. kood: 80419173). 

Iga ettevõtlusingli toetus või stipendium on personaalne ja tingimused on kooskõlastatud toetuse saajaga.

Stipendiumifond jagab toetust taotluse alusel. Taotluse saavad esitada kõik, kes vastavad ettevõtluse stipendiumi tingimustele. 

Taotlemise ja tingimuste täpsem informatsioon tuleb kodulehele hiljemalt juulis 2022. Taotluste esitamise tähtajaks on 20.09.2022, kell 15.00.

 

Fondi haldab mittetulundusühing Muutuste Jälg, mille kaudu käib stipendiumifondi kogumine ja stipendiumite väljamaksmine. Fondi tegevust koordineerib Ettevõtlik Mõte Koolituskeskus. 

Ettevõtlusinglite stipendiumifondi saavad toetada kõik ettevõtted ja eraisikud, keda kõnetab alustavate naisettevõtjate toetamine. Kui te tunnete soovi aidata kaasa naiste ettevõtlusunistuse realiseerumisele, siis toetades meie fondi, toetate naisettevõtjaid.

Stipendiumifond võtab vastu rahalisi annetusi: EE247700771007486192 (mittetulundusühing Muutuste Jälg)

Kui tekkis huvi ja mõte toetada naisettevõtlust ning fondi eesmärki, siis võtke kindlasti ühendust!