Triin Raudoja

Ole iseenda kõige suurem inspiratsioon.

Minust

Minu elu missioon on aidata inimestel näha nende sees juba olemasolevaid ressursse ning näidata, kui vägevad muutuste loojad nad ise päriselt on. 

Mina usun, et iga inimese sünnipärane õigus on julgus unistada ja igaühes on peidus ressursid oma kõige vägevamate unistuste elluviimiseks.

Toetatud keskkonnas saab äratada igaühe sisemise tule, tegutsemise tahte ja läbi selle kasvada edukaks ettevõtjaks.

0
aastat ettevõtluskogemust
0
aastat koolituskogemust

Olen Sinu jaoks olemas kui Sul on…

Soov muuta oma elu

ja luua sinna rohkem tööalast eneseteostust ettevõtjana. Sa tunned, et oma tööelus päris nii enam jätkata ei soovi, samas puudub konkreetne äriidee või uus fookus, mille suunas liikuda. Saan läbi erinevate eneseanalüüsi tehnikate aidata leida Sinu seest selle päris SINU äriidee ja uue suuna tööelus.

Ettevõtlusunistus

ja konkreetne äriidee suund, kuid tunned hirmu ja ebakindlust ettevõtja teekonna ees. Saan jagada oma pikaajalise ettevõtlus- ja raamatupidamiskogemuse põhjal praktilisi ning reaalsuses toimivaid teadmisi, et toetada Sinu unistuse realiseerumist. Leiame koos üles SINUST lähtuva konkurentsieelise!

Alustav ettevõte

 kuid oled segaduses kogu selles infomahus ning sellepärast kipud ennast saboteerima ja asju edasi lükkama. Saan Sinuga koos paika sättida raamatupidamissüsteemi ja luua ettevõtte käivitamiseks toetavad süsteemid, mis annavad Sulle julguse liikuda kasvu poole. Leiame koos üles SINU jaoks toimivad ja toetavad süsteemid ettevõtte käivitamiseks!

Tegutsev ettevõte

 ja oled igapäevaselt oma ettevõttega seotud, kuid tunned, et sära on silmist kadunud ja kõik ei ole nii põnev, kui alguses tundus. Saame ühiselt vaadata otsa päriselt sellele, mis Sind ettevõtluses kurnab ja leida uuesti üles rõõm ning tasakaal igapäevases tööelus. Otsime üles SINU tegutsemise rõõmu ja taastame tasakaalu SINU elus!

Unistus ettevõtlusvabadusest?

 ja soovid oma ettevõtet viia täiesti uule tasemele. Siiski oled jäänud mugavustsooni toimetama ja vabaduse saavutamiseks jääb puudu tahtest, julgusest. Saan olla Sinu coach, kes aitab Sinu sees olevad ressursid ettevõtte kasvamiseks kasutusele võtta. Avastame koos SINU ressursse ja loome koos keskkonna, et kogu SINU vägev potentsiaal ettevõtjana oleks SINU unistuste kasutuses!

2022 aasta arvudes

0
Koolitatud tulevast või tegutsevat ettevõtjat
0
tundi arengupartnerlust mentori ja coachina
0
Ettevõttega igakuist finantspartnerlust raamatupidamise korraldamisel
0
Uut ettevõtet asutatud koolituste läbinute poolt

2021 aasta arvudes

0
Koolitatud tulevast või tegutsevat ettevõtjat
0
tundi arengupartnerlust mentori ja coachina
0
Ettevõttega igakuist finantspartnerlust raamatupidamise korraldamisel
0
Uut ettevõtet asutatud koolituste läbinute poolt

2022 aasta arvudes

2021 aasta arvudes

0
Koolitatud tulevast või tegutsevat ettevõtjat
0
tundi arengupartnerlust mentori ja coachina
0
Ettevõttega igakuist finantspartnerlust raamatupidamise korraldamisel
0
Uut ettevõtet asutatud koolituste läbinute poolt

2020 aasta arvudes

0
Koolitatud tulevast või tegutsevat ettevõtjat
0
tundi arengupartnerlust mentori ja coachina
0
ettevõttega igakuist finantspartnerlust raamatupidamise korraldamisel
0
uut ettevõtet asutatud koolituste läbinute poolt
0
Koolitatud tulevast või tegutsevat ettevõtjat
0
tundi arengupartnerlust mentori ja coachina
0
ettevõttega igakuist finantspartnerlust raamatupidamise korraldamisel
0
uut ettevõtet asutatud koolituste läbinute poolt

Minus on tohutult tuld, jõudu ja kirge! On olnud hetki, kus tundub, et seda on liiga palju teiste inimeste jaoks, kuid olen selles ajapikku leidnud oma tugevuse. Olen avastanud, et minu suur sisemine tuli inspireerib teisi inimesi ja see paneb nad avastama iseenda sära ja sisemist tuld.

Minu võimeks on näha iga inimese suurt väge! Seda võib nimetada ka elujõuks, elukireks, andeks, elu eesmärgiks – igaühel on see olemas. Usun siiralt iga inimese sisemisse jõusse ja tema võimesse saavutada kõik oma unistused. Sisimas on igas inimeses headus ning siirus – sõltumata sellest, et vahel saame haiget või teeme ise teistele haiget, siiski teeme igas olukorras ja eluhetkes parima võimaliku valiku või otsuse. Tehtut ei ole mõtet kahetseda, see on osa iseendaks kasvamise teekonnast!

Minu sisemine tuli on mind ka palju lõhkunud! Loomulikult on tulel ka teine pool – see kõrvetab, põletab ja hävitab. Suure leegiga põledes on oht läbi põleda ja endale liiga teha. Minu sisemine ülevoolav energia on viinud mind nii läbipõlemise kui depressioonini. Tänaseks on sellest kogemusest saanud ressurss minu igapäevaelu juhtimiseks. Soovin aidata ka Sinul mõista, et kõik Sinu elus olnud raskused, keerulised väljakutsed, tervisemured ja suhteprobleemid on tegelikult Sinu kasutamata ressurss, mis toetab Sind muutuste teekonnal – see on Sinu eelis ja tugevus.

Minus on julgust teha elus muutuseid ja ma ei ole kindlasti paigalseisja! Mugavustsoonis ei sünni tegelikult muutused. Elumuutvaid otsuseid ja kannapöördeid teevad inimesed ikkagi üldiselt siis, kui igapäevaelu on väljakannamatult raske ja kui hing on katki! Ma tean ja usun, et saan olla Sinule toeks, sest olen õppinud usaldama iseennast ja oma jõudu. Seega saan Sindki õpetada usaldama iseennast ja oma jõudu.

Mina olen inimesena tervik ja lihtsalt olen kõik, mida soovin! Ma ei erista endas erinevaid rolle: naine, ema, ettevõtja, sõber…, vaid olen need kõik iga päev ja kogu aeg. Mul ei ole ju erinevaid elusid, on vaid üks. Seega mina olen mina olenemata olukorrast või keskkonnast, kus viibin. Luba Sinagi olla endal KÕIK, mida soovid või kes olla tahaksid. Sa ei pea tegelikult valima. Leia viis, kuidas saada kõik ja leia julgus võtta vastu see KÕIK tänutundes! 

Ära palun valeta ennast enam väiksemaks ja võta vastu kogu oma potentsiaal!

HARIDUS

2021 – Coaching Constellations Ltd. – Certificate in the Fundamentals Part I of Systemic Coaching and Constellations

2021 – Intelligentne Grupp OÜ – Mentorite baaskoolitus

2020-2021 – EBS Executive Education on Academy – Practitioner Diploma in Executive Coaching

2020 – Lepituse Instituut MTÜ – Süsteemse konstellatsiooni lühikoolitus

2011-2020 – Eesti Maaülikool – magistriõpingud, eriala: majandusarvestus ja finantsjuhtimine. Magistritöö teemal “Täisomahinna arvestuse mudeli loomine teraviljakasvatajatele Eestis eAgronomi toel”.

2002-2007 – Tartu Ülikool – bakalaureusekraad – eriala: majandusteadus. Bakalaureusetöö teemal ”Väikeettevõtlus ja sellega seonduvad probleemid Balti riikides.”

2002-2007 – Tartu Ülikool – bakalaureusekraad – eriala: kehaline kasvatus ja sport

 

TÖÖKOGEMUS

2005-2007. aastatel tegutsesin ettevõtluses perefirmas, kus võtsin üle toidukaupluse pidamise Tartus (Põhjatar OÜ). Tööülesanneteks oli raamatupidamine, ettevõtte juhtimine, personali-töö, kaupade tellimine jne.

Ettevõtte tegemistest kirjutasin ka arvamusloo:

https://tartu.postimees.ee/1670577/triin-raudoja-vaikese-toidupoe-vaevad

Lisaks ettevõtte tegevusest lugu kui otsustasin ettevõtte lõpetada:

https://www.postimees.ee/1669031/veski-poe-omanik-vandus-lopuks-alla

2004-2017 aastatel tegutsesin noorsootöös. Tähe noorteklubi MTÜs alustasin tantsuõpetaja ja lastesünnipäevade läbiviijana. Paari aasta pärast olingi asutuse juht ja jätkasin noorsootöös pea 15 aastat edukalt tegutsemist. Tähe noorteklubist sai poole kohaga noorsootöötajaga noortekeskusest 15 töötajaga Lõuna-Eestis tunnustatud noorsootööasutus. Muutsin ebastabiilse rahastusega mittetulundusühingu pikaajaliste riigihankelepingutega tegutsevaks ühinguks. Ühingu juhina sain väga põhjalikud teadmised personalitööst ja tööõigusest.

Meediakajastusi on rohkelt sellest perioodist, kuid kõige meeldejäävam intervjuu/lugu oli Harald Lepiskiga: http://www.inspiratsioon.ee/inspireeriv-noorte-eestvedaja-triin-raudoja/

2011. aastast kuni praeguseni tegutsen Ettevõtlik Mõte OÜs, mille asutasin Töötukassa toel. Armastan raamatupidaja töö juures numbreid loomulikult, kuid ka seda, et saan nii palju erinevate ettevõttejuhtidega koos töötada. Nii põnev on analüüsida ja arendada erinevate valdkondade ärimudeleid. Mu klientideks on väga erinevatest valdkondades tegutsevad ettevõtted.

Minu hobist raamatupidamisest ja noorsootööst räägib ka Tartu Postimehe artikkel: https://tartu.postimees.ee/1817073/hobiraamatupidaja-tantsib-rikkuse-poole

2011-2013. aastatel tegin ka rohkem koolitajana tööd ning koostasin erinevaid äriplaane (nimekiri koolitustest allpool). 2013. aasta oligi minu jaoks väga tihe töö aasta koos rohkete tunnustustega (nimekiri antud tunnustustest allpool).

2016-2018. aastatel keskendusin enamasti raamatupidamisele ja enesearengule.

2019. aastal alustasin erinevate koolitusprogrammide väljatöötamisega ja nende pakkumisega ettevõtlushuvilistele. Minu kindlaks trumbiks koolitajana on keeruliste asjade selgitamine lihtsalt ja samas põnevalt. Lisaks võtsin fookuse mentorluse, coachingu ja kontsellatsioonidele, et pakkuda klientidele paremat tuge.

Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamisega (e-õpe), õppemahuga 100 a/t.
Intensiivkursus: Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamisega (e-õpe), õppemahuga 64 a/t.
Ettevõtluskoolitus koos äriplaani koostamisega (veebis ja kontaktõppes), õppemahuga 160 a/t.
Digipädev majandusarvestus ja finantsjuhtimine raamatupidajatele, õppemahuga 80 a/t.
Praktiline raamatupidamine ettevõttejuhtidele koos majandusaasta aruande koostamisega.
Raamatupidamise e-õppeprogramm.
Äriidee leidmise koolitus, õppemahuga 15 a/t.
Ärimudeli arendusprogramm ettevõtjatele, õppemahuga 30 a/t.
Rahasõbraks koolitus, õppemahuga 10 a/t.
Ajaplaneerimise väljakutse-e-kursus, õppemahuga 20 a/t.
Iseenda saboteerimise meistriklass-e-kursus, õppemahuga 10 a/t.
Kulude optimeerimine ettevõttes ja maksusoodustused-koolituspäev, õppemahuga 3 tundi.
Mittetulundusühingute juhtimine ja kaasamise võimalus KOV asutustele
Naiste ettevõtlusprogramm, õppemahuga 20 a/t.

2013
Tartu Maavalitsuse tunnustus “Enim silma paistnud koolitaja“.
2013
Tartu Maavalitsuse tunnustus “Aasta koostöö” (projekt „Noortekeskused toimima!“).
2013
Üle-Eestilisel noorsootöö tunnustamise üritusel “Aasta koostöö” kategoorias Tartumaa avatud noortekeskuste koostöövõrgustiku käivitamise eest 2013. aastal.
2013
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonnas 2013. Aastal (aasta noortenoorsootööasutus).
2007
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonnas (aasta noortekeskuse kategoorias)
2006
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonnas (aasta noorteliidri kategoorias)

Klientide tagasiside