Eneseanalüüs

Mentor Eneli Ringmäe

TEAkadeemia ehk Teadliku Ettevõtluse Akadeemia on unikaalse lähenemisega ettevõtluskool Tartus. Pakume ettevõtjatele TEAkadeemia ärikiirendi programmi, kus mentortundide põhimõttel asud eduka ettevõtluse kiirteele. Mentortunnid toimuvad igal E, T, N kell 14-16:30 Tartu Ettevõtluskeskuses ja on ära jagatud kindlate teemade vahel. Lisaks koguprogrammi läbimisele on võimalik õppida ärikiirendis käsitletavaid teemasid ka eraldi.

Eneseanalüüs

Eneseanalüüs on teadliku ettevõtluse oluline tööriist. Põhjalik eneseanalüüs aitab kaasa läbimõeldud juhtimisalaste otsuste tegemisele ning võimaldab saavutada edu kiiremini, kui oleksime ehk lootnud.

Mentor Eneli Ringmäe

Minu moto:

Parim kingitus, mida saad endale teha, on õppida ennast tundma.

Olen väga uudishimulik elu osas! Usun, et iga inimene väärib parimat. Sellepärast on oluline esmalt selgeks teha, mis on individuaalselt see parim. Minujaoks on see tähendanud ja tähendab endiselt tundidepikkuseid mõtisklusi, ohtralt kirjutamist, teraapiaid, enda ümber oleva maailma analüüsimist, unistamist, palju pisaraid, erinevaid praktikaid, elevust ja ohtralt vabaks laskmist, uuesti valimist ja eelkõige julgust! Kas minu uskumused, minevik ja lood piiravad või toetavad? Kõik on võimalik!

Olen töötanud erinevates valdkondades ja kogunud erinevaid kogemusi. Olen õppinud Transpersonaalset psühholoogiat ja hüpnoosi. Hetkel olen ka Combat Ready tiimiliige.

Muutus algab siis, kui Sa otsustad!

Klientide tagasiside