Esinejad ja töötoa juhendajad

Tutvu naisettevõtjate konverentsi “Teadlik ettevõtlus” peaesinejate, panelistide ja töötubade juhendajatega.

Magnetesinejad

Triin Raudoja

Casual boss lady of magic

ettevotlik.ee

Annika Tell

Business Coach ja koolitaja ettevõtjatest emadele

inspiremomstolead.com

Evely Raudmets

Tippsoorituse treener, ettevõtja, ja kõneleja

evelyraudmets.com

Elena Koit

Eheduse ja iseolemise mentor, süsteemne lahenduspartner ja kirepõhine elustiiliettevõtja

Paneeldiskussioon: "Milline on sinu suhe rahaga?"

Einike Aedmaa

Eheda müügi ja teadliku ettevõtluse jõustaja

haanjalanna.ee

Triin Raudoja

Casual boss lady of magic

ettevotlik.ee

Ilona Tint

Ettevõtja, mentor, koolitaja, rahatarkuse entusiast, elu nautija

ilonatint.ee

Liina Vettik

Äricoach – aitab jõukust luua oma südameasjaga

liinavettik.com

Marin (Mikroinvestor)

Rahatarkuse koolitaja ja mentor

mikroinvestor.ee

Heidi Plumberg

Ettevõtluse mentor, coach, terapeut ja koolitaja

stardipunkt.ee

Rebecca Liis Armus

Töötoa juhendajad (Rumeenia)

Alina Bota

Zero to Hero: Transforming Your Business Idea into Reality in 10 Steps

Diana Metesan Conscious Marketing in the Digital World

Nicole Jurj

Nutrition for entrepreneurs

 

Corina Giurgi

Finding Fulfillment in Business: Aligning with Your True Calling

Andra Badiu

What does it take to start a business in Romania? 

Claudia Rogozan

What does it take to start a business in Romania? 

Töötoa juhendajad (Eesti)

Ärimudeli arendus

Tea, et oled valmis alustama ettevõtlusega juba praegu!

Kert Sasi

Pille Simral
Holistiline karjäärinõustaja

Vaatan inimest kui terviklikku, täiuslikku olendit, kes valib oma ellu erinevaid kogemusi läbi sisemise teejuhi. Kõik on võimalik, aga mida sa päriselt vajad? Sinuni jõuab teadmine, kui annad vastused küsimustele, mis su sees sõnastamist otsivad. Küsimused on sinu teejuhid kui hakkad ekslema ja vastused tulevad, kui usaldad elu ning iseennast.

Minu missioon on anda inimestele tagasi nende sisemine jõud, usk endasse, et saaksid selge pilguga vaadata tulevikku. Ma olen karjäärinõustajana Rajaleidjas ja Eesti Töötukassas nõustanud tuhandeid inimesi koolinoortest kuni pensioniealisteni. Koos leiame me selle järgmise sammu, mis viib elus edasi!

Merileid Kink

Terje Palu

Liis Tammesalu
Logopeed, ema ja ettevõtja

Olen mikroettevõtja ja logopeed oma loodud Vapras Sammus. Minu põhiväärtused on julgus, rõõm ja armastus. Jõustan oma tööga peresid oma lapse suhtlemise ja kõne arengu toetamisel igapäevastes tegevustes. Annan vanematele teadmised ja enesekindluse olla ise loomulikult igapäevastes tegevustes oma lapse parimaks kõne arendajaks. Tean, et õppimine on alati vapper samm.

Kertu Chaffraix
Eheda toidu entusiast

Armastan head toitu ja selle loomist – nii põnevaid katsetusi kui ka tuttavaid ja turvalisi maitseid, kooskokkamisi ning neid ehedaid vestlusi, mis selle käigus tekivad. Kokkamise ja jagamise rõõm on minuga ammu kaasas käinud ning nüüd ma õnneks päriselt igas mõttes kohale jõudnud,  et see ongi minu ettevõtluse tee. Praegu mu süda heliseb enim köögitrikkide jagamisele, et  tegusate inimeste argiõhtuid pingevabamaks muuta ja  sellesse igapäeva olmesse, mida meil kõigil on nii palju, ilu ja kergust tuua. Samuti retriitide-laagrite toitlustusele, kus ma saan osalejatele pakkuda mõnusaid uusi maitseid, palju inspiratsiooni ja toidupaitust. Ma usun elu on täiega maitse- ja võimalusterohke mängumaa.

Piia Berting
Grupikasvu kogemuse hoidja (koolitaja) ja inspireerija

Olen praegust teed teadlikult käinud pisut üle 20 aasta. Viimase kahe aasta väljakutse ja uus kogemus on olnud leida endas koht ettevõtjale, hakata ennast kogema ja nägema kui ettevõtjat. 

Grupikogunemiste läbiviimine ja inimestega kohtumine on minu jaoks põnevad ja arendavad tegevused, läbi mille kasvan ja avardun ka ise. See on pidev uuenemise protsess. 

See on võimas tunne, kui kohtumise lõpus ütleb osaleja, et tunneb nüüd tõesti, et just tema ise on oluline või annab omale lubaduse edaspidi korrapäraselt endale aega võtta. See on võimas, kui jätkukohtumisel ütleb pereema, et tema ja ta pere on hakanud üheskoos korrapäraselt tänulikkuse praktikat harrastama.

Ma teen, mida armastan ja armastan, mida teen. Elu võib olla põnev mäng, nii olen mina valinud seda kogeda.

Anete Juurik
Enesearmastuse, enesearengu ja mõtteviisi mentor

Olen olnud ettevõtja 2 aastat, täiskohaga 2023. aasta oktoobrist. Selle aja jooksul olen loonud 12 teadlikkuse töötuba naistele, 2 retriiti, ehitanud ja läbi viinud enesearengu kursuse, hoidnud ruumi ja jaganud teadlikkust üritustel ja koolides.

Olen julge ja alati valmis hüppama sinna kuristikku, mis tundub kõige õudsam, aga mis mind täiega sütitab. Ettevõtlus on olnud minu kõige suurem õpetaja. Siis kui tundub, et enam ei oska ja ei saa, peatun, märkan enda erinevaid osasid, suhtlen nendega ja vajutan siis gaasi taas põhja. Kui ettevõtjana kasvamine Sind kutsub, siis alati põhjusega. Oled juba täna valmis. 

anetejuurik.com

Gerly Toomeoja

Turundus ja müük

Mõista, et kõige suurem konkurentsieelis oled sina kõigi oma värvidega.

Jane Bitter
Mentor

Jane Bitter on raamatu “Uue ajastu inimesed” autor, mentor, valgustööline ja kogemusnõustaja, kes pühendunult jagab naistele enesearmastuse, investeerimise, energeetilise puhastuse ning suhete tervendamise praktikaid. Tema missiooniks on aidata naistel saavutada iseseisvus ja sõltumatus ning jõuda hingerahuni läbi teadliku eluviisi. Jane aitab naistel selgust saada, leida lahendusi probleemidele, seada eesmärke, tõsta enesekindlust ning avada oma tõelist väge ja potentsiaali. Tema inspireeriv lähenemine julgustab muutustele avatud olema, aidates leida üles oma elu eesmärgi ja sisemise väe, mis toob unistuste elu kergusega lähemale.

janebitter.ee

Marelle Kaelep

Marelle on iidsete õpetuste uurija ning tema visioon on elavdada seda, mis meis juba aegade algusest päriselt elab.

Ta on pühendanud end erinevate iidsete ja astroloogiliste tehnoloogiate õppimisele, et mõista, kuidas inimene on seotud millegi suuremaga – mis on meie evolutsiooni eesmärk inimkonnana ning kuhu mahume selles autentse ja eheda indiviidina?

Päriselt kogeda end osana kogu elust ja mõista, et meil on kõigil siin oma koht ja oma and jagamiseks, on jõud, mis meid täna sirguma paneb.

 

Kai Ree

Marianne Sentsenkova

Stella Terna
Naiste mentor online’s ja offline’s

Mina olen Stella, täiskohaga Hunt Kriimsilm, kelle kireks siin elus on toetada naisi elama julgemalt & autentsemalt iseendana! Minu ametinimetuste hulka kuuluvad märksõnad vabakutseline sotsiaalmeedia spetsialist & sotsiaalmeedia koolitaja, naisteringide ja retriitide korraldaja, sisulooja ja enesearengu entusiast. Usun ja lähtun igas eluvaldkonnas, ka ettevõtluses, mõttest, et elu võib olla kerge ja seda inspiratsiooni soovin tuua igale naisele, kellega kokku puutun! 

Kadi Nool
Terapeut ja kunstnik

Taust on mul pedagoogikas ja gruppide juhtimises. Tänaseks olen sidunud sellega kunsti ja psühhoteraapia. Mõtestan maailma ja ühiskonnas toimuvat läbi inimese mikrokosmose. Aitan inimestel saada sügavamat kontakti iseendaga ning elada seeläbi elu lähtudes oma rütmist.

 

Airi Vaher
Käsitöö elamuste maaletooja 

Villapreili stuudio – kirglike käsitöögurmaanide kohtumispaik.

Villapreili stuudio on väike armas loovusest pakatav pesa isetegemise entusiastidele, et julgustada loomingulisi avastusi ja innustada rohkem inimesi tegelema käeliste tegevuste ja käsitööga. Villapreili südameasjaks on tutvustada kõige inspireerivamaid loometegelasi, põnevaid käsitöövõtteid ja toredaid käsitöötarbeid.

Koosloomiseni!

Kristina Samra
Eneseväljenduse mentor ja koolitaja 

Olen koolitaja, mentor, inspiratsioonikõneleja, copywriter, heaolutreener, elunautleja. Minu eesmärgiks on juhatada sind eheda ja julge eneseväljenduseni. Selleks on vajalik iseennast vastu võtta, seejärel takistavad piirangud ja uskumused maha saada, enda väärtus üles leida ning alles siis mõned nipid ja trikid juurde õppida, kuidas ennast mõjusamalt väljendada. Minu tugevuseks on luua sulle turvaline ruum ning oma siiruse, kuid meeldiva nõudlikkusega viia sind muutusteni.

kristinasamra.com

Iseenda juhtimine

Avasta, et maailmal on vaja kuulda ja näha just sinu tõde.

Anetta Kütt
Armastusega läbi lõõgastuse kerguses olemise inspireerija

Aastate jooksul olen väga julgelt muutnud oma elu suunda mitmes otsustavas hetkes. Mitmeid aastaid pürgisin olla karjäärinaine, kuniks läbi põlesin. Leidsin seeläbi hoopis uue olemise ja hingamise. Avastasin, et lõõgastunult suudan kergusega luua väga nauditavat elu. 

Täna pakun lõõgastust ja tasakaalu kõigile, kes seda hingest soovivad. Tegelen muuhulgas energeetilise korrastuse, bioenergeetilise meridiaanimassaaži ja Lomi Lomi massaažiga. Minu ettevõtlustee on veel alles alguses. 

wanderingsoul.ee

Janita Raudsepp
Koolitaja ja sinu jätkusuutliku arengu toetaja

Aitan sul püsida järjepideva arengu teekonnal, pakkudes praktilisi tööriistu ja personaalset tuge. Toetan sind stressi juhtimises, igapäevase rahulolu leidmises, takistuste ületamises, toimiva ärimudeli loomisel ja sinu ekspertteadmiste struktureerimisel.

Unistan, et kõigil oleksid enesejuhtimise oskused, mis toetavad nende heaolu ja arengut. Minu kogemused tarkvaraarenduse tootejuhi, läbipõlemise ja ATH-ga ning väljaõpe NLP treeneri ja täiskasvanute koolitajana on andnud mitmekesise tööriistade pagasi, et läbi koolituste ja personaalsete arengutreeningute toetada sinu teekonda soovitud tulemusteni.

avastusruum.ee

Katri Poska
Naine, ettevõtja, kunstnik, ema ja segu coachist, mentorist ja teejuhist

Minu ettevõtlusteekond algas pea 3a tagasi käsitöö valdkonnas. Umbes 2a tagasi leidis minu juurde tee Human Design ning hiljem ka teised tehnikad nagu EFT (Emotional Freedom Technique) emotsionaalse vabastamise tehnika ehk koputamine.

Nüüdseks  olen klientidega tegelenud juba 1,5 aastat ning aidanud neil paremini mõista iseennast läbi Human Designi. Nüüd on soov liikuda Human Designi,  EFT ning teiste tööriistade abil sügavamale inimeste teejuhtimisse, läbi nende enda kuulamise ja juhtimise läbi oma keha. Lähiajal on valmimas mentorgrupp, kus saan aidata jõuda iseendani ja enda usaldamiseni läbi Human Designi ning õpitud abistavate tööriistade ja omandatud teadmiste.

haldjalooming.ee