Ettevõtlik Mõte Ettevõtluskeskus

Mis ootab Sind ettevõtluskeskuses?

Päevakontor

Tartu Ettevõtluskeskuse päevakontorisse on oodatud kõik ettevõtlikud inimesed, kes soovivad segamatult arvutis tööd teha. Päevakontorid asuvad ergonoomilise sisustusega avaras tööruumis.

Ettevõtluskoolitused

Ettevõtlus on parim viis järjepidevalt enese arendamise ja täiendamisega tegeleda. Ettevõtluskeskuses toimuvad iganädalaselt erineva sisuga ettevõtjatele suunatud koolitused.

Ettevõtlusõhtud

Ettevõtlusõhtud on loodud koosloomeväe aktiveerimiseks. Tule, tutvu teiste teotahteliste inimestega, leia uusi koostöövõimalusi või vastutuspartnereid.

Lõunapausid

Jõustavad lõunapausid leiavad aset Ettevõtluskeskuses iga päev kell 12-14. See on aeg enese eest hoolitsemiseks, enese täiendamiseks, hea toidu nautimiseks, sirutuspausiks. 

Ettevõtluskeskus on töö- ja puhkekoht sarnaselt mõtlevatele inimestele. Koht, kus töö kulgeb kerguses.

Ruumide rent

Tartu esimeses Ettevõtluskeskuses on mitmeid erinevaid hea energiaga laetud ruume, mida saad enda ürituste tarbeks rentida. Kui soovid korraldada meie juures oma sündmuse, tule tutvu ruumide ja keskuse loojatega. 

Ühisväli

Ühisvälja on võimalik paigutada nii toolid ja lauad kui ka vaibad, mugavad istumispadjad, kott-toolid. 

Väeväli

Väeväli esindab looduslikkust ja maagiat. Selles ruumis on mõnus teha joogat, tantsida, mediteerida. Ruumi standardsisustuses on suur hulk mõnusaid vaipasid ja patju, millega luua sobiv ruum oma ürituse tarbeks.

Ergonoomiline oaas

Ergonoomilises oaasis asuvad Ettevõtluskeskuse päevakontorid. Loodud on kõik tingimused mugavaks arvutitööks. Ergonoomiline sisutus loob eeldused teadlikuks töötamiseks, hoides ja väärtustades iseend. 

Teraapia oaas

Teraapia oaasis on eelneval kokkuleppel võimalik kasutada massaažilauda, massaažitooli, massaažimatte, pleede. 

Kvantväli

Kvantväli on sobilik üks-ühele tööks. Toa põhisisustuse juurde kuulub kohvilaud ja mugavad tugitoolid.

Mitu ruumi samaaegselt?