Konverents teadlikule naisettevõtjale

100,00 150,00 

Konverents teadlikule naisettevõtjale “Teadlik ettevõtlus”

Rahvusvaheline konverents “Teadlik ettevõtlus” 27.-28. juuni 2024, Tartus Alexela Loomelaval.

150 säravat naisettevõtjat tulevad kaheks päevaks kokku, et viia enda jaoks mõiste “teadlik ettevõtlus” uuele tasemele.
See on Sinu võimalus, ettevõtlik naine,  saada inspiratsiooni ärimudeli arenduseks, teadlikuks turunduseks, iseenda juhtimiseks ja finantsedu saavutamiseks. Lisaks uutele teadmistele saad konverentsilt hulganisti uusi kontakte.
Esimese konverentsipäeva lõpetame ettevõtluspeoga Atlantise kristallisaalis ja teise päeva lõpus toimub suur avalik ettevõtluslaat, kus saad soovi korral esitleda oma tooteid & teenuseid.

Tutvu täpse programmiga siin. 

Sooduspilet konverentsile 75 € kuni 10. maini – annab võimaluse osaleda konverentsi 30 erinevas töötoas.
VIP sooduspilet konverentsile toetajana 125 € kuni 10. maini – sisaldab konverentsi pääset, teadliku ettevõtluse veebikursust (iganädalased harjutused), müügikohta ettevõtluslaadal, võimalust oma toote/teenusega panustada oksjonile, mille kogutulu läheb naisettevõtjate toetuseks. Lisaks jagame Sinu pilti ja turundusinfot Ettevõtlik Mõte kodulehel.

Naisettevõtjatele suunatud konverents on väga mitmekülgne. Iga naine saab konverentsi kujundada ainulaadseks kogemuseks iseendale, sest nii ärimudeli arenduse, turunduse ja müügi, iseenda juhtimise kui ka raha ja finantside teemal toimub paralleelselt 10 erinevat töötuba, mida juhendavad teadliku ettevõtluse ettevõtjad. Iga naine saab valida just selle temaatika ja juhendaja, mis tundub talle kõige kutsuvam sel hetkel. Eneseusaldusest kasvab edulugu!

Kui soovid olla esimeste seas kursis teadlike naisettevõtjate konverentsi uudistega, liitu konverentsi ootelistiga siin.

Teadlike kohtumisteni!

Tootekood: - Kategooria: