Ettevõtlusklubi: Ambitsioonikate ettevõtlusunistuste teostamine

35,00 180,00 

Seekordne ettevõtlusklubi sari keskendub ambitsioonikate ettevõtlusunistuste teostamisele. Alustame ulmelise idee, ambitsioonika uue ettevõtlussuuna kaardistamisest ja edasi liigume samm-sammult selle teostamise juurde. Oodatud on juba tegutsevad ettevõtjad, kes soovivad muuta oma senist ettevõtet ja teha rohkem, teha midagi enda hingele ja loomulikult olla ka majanduslikult edukad selles! 🙂 Oodatud on ka alustavad ettevõtjad, kes soovivad oma ulmelist ettevõtlusunistust reaalselt teostada. Soovituslik on osaleda kõigil 6 kohtumisel, mis toimuvad üle kahe nädala kolmapäeva õhtuti. Siis on tagatud järjepidevus ja fookuses tegutsemine.

Lisaboonusena leiad enda ümber ettevõtlikud naised, kes samamoodi soovivad liikuda edasi ettevõtluses.

Grupis on kuni 20 naist.

Ettevõtlusklubisid juhib ettevõtluskoolitaja ja ärimentor Triin Raudoja, kes lisaks oma põhjalikele finantsteadmistele jagab ka huvitavaid kehatöö ja kontsellatsioonimeetodi lähenemisi, mis aitavad õigele teele. Kohtumised on praktilised ja baseeruvad holistilise ettevõtluse käsitlusel.

12. aprill kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol1: Ambitsioonikast visioonist plaanini. Koostame sinu ettevõtlusunistusest või visioonist kohapeal mind-mapi koostöös ettevõtluskoolitaja ärimentoriga Triin Raudojaga. See on eriline mind-mapi vormi, millest kujuneb lõpuks välja sinu äriplaan. See on meetod, millega Triin ise juba aastaid alustab iga uue ettevõtlussuuna loomist. Hea võimalus oma peast kirjutada välja mõni ulmeline äriidee või uus ambitsioonikas ettevõtlussuund.

26. aprill kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol2: Plaanist oma praeguse ettevõtte süsteemse muutuseni. Fookuses on süsteemi loomine. Keskendume sellele, kuidas plaan-visioon reaalselt integreerida sinu igapäevaellu või olemasolevate ettevõtluse tegevuste juurde. Mis on need sammud, mis on vaja teha selleks, et kõik see, millest unistad, olekski järk-järgult sinu igapäevane reaalsus. Ärimentor Triin kasutab siin strateegilise lähenemist ja kehatunnetust.

10. mai kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol3: Meeskonna ja koostööpartnerite leidmine. Enamasti algab muutus sellest, et tunnistad endale: minust üksi ei piisa ja see on okei. Ma ei peagi olema üliinimene ja olen valmis tuge, abi vastu võtma. Sellel kohtumisel siseneme ka veidi Human Design´i maailma, et “tõmmata” endale teadlikult ligi õigeid inimesi. Seal on omad etapid, mis teeme ühiselt õhtul läbi ja loome iseenda kasvukohti tunnistades ideaalse tiimi. Loomulikult tegeleme koostööde ja inimeste juhtimisega seotud hirmudega.

 

24. mai kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol4: Raha ja finantsidega seotud otsused. Ettevõtlusklubi juhib üle 15 aastase raamatupidamise staažiga ettevõtluskoolitaja, kes on olnud finantsiline tugi rohkem kui 200-le ettevõttele. Triin fännab Excelit ja tal on tehtud uus põnev juhtimistööriist ettevõtjatele, kes sooviksid mõista oma ideede rahalist mõjusust. Õhtu jooksul täidame ühiselt põnevat rahavoogude tabelit, mis aitab sul koheselt mõista oma ideede, tegevuste rahalist tulemit. Kindlasti pole tegemist igava ja kuiva loenguga, vaid pigem põneva ja elevust tekitava praktilise õhtuga.

7. juuni kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol5: Iseenda juhtimine muutustes (aeg, sisekõne, keskkond, inimesed). Kõige suurem takistus ettevõtluses on ettevõtja ise! See on karm tõde. Isegi, kui plaan on paigas, meeskond olemas ja kõik tundub tehtav ja reaalne, tuleb tegeleda kõige olulisema komponendiga – SINA! Õhtul räägime sinu stressikäitumisest ja loome juurde ajaplaneerimise süsteemi, mis arvestab sinu igapäevast rütmi ja vajadusi.

21. juuni kell 17.30-21.00 Ettevõtlusklubi vol6: Mis saab edasi kui plaanid muutuvad ehk oma klientide kuulamine. Meie kliendid tulevad meid õpetama ja suunama. Neil on alati mingi sõnum meile kui inimestele. Õhtu jooksul vaatame, mida räägivad sinu praegused kliendid. Lisaks vaatame, kas sina oled valmis päriselt kliente enda ellu vastu võtma. See tundub nii lihtne, et muudkui müün ja turundan, küll siis kliendid tulevad. Vahepeal on lihtne, kuid vahepeal tundub, et sa ei tee õiget asja, kuna kliente järsku ei tule. Probleem ei ole turunduses ega sinu tootes/teenuses, vaid selles, mida Sina inimesena soovid oma ellu luua. Oluline on ka mõista neid hirme, mis tekivad teiste inimeste usaldamisega ning suhtlemisega.

Kõik ettevõtlusklubi kuus kohtumist 180 €

Üks kohtumine eraldi ostes 35 €

Tootekood: - Kategooria:
Vali ettevõtlusklubi:

Kõik 6 kohtumist – 180 €, Ettevõtlusklubi vol1 12. aprill – 35 €, Ettevõtlusklubi vol2 26. aprill – 35 €, Ettevõtlusklubi vol3 10. mai – 35 €, Ettevõtlusklubi vol4 24. mai – 35 €, Ettevõtlusklubi vol5 7. juuni – 35 €, Ettevõtlusklubi vol6 21. juuni – 35 €