Ettevõtluse fookusgrupp: Hirmud, päris mina, õige äriidee

35,00 100,00 

15. mail stardib ettevõtluse fookusgrupp, kus alustame koos teekonda läbi kolme põhilise takistuse ettevõtlusega alustamisel:

  1. õige ja hea äriidee puudumine
  2. kahtlused, et kas ikka mulle kui inimesele sobib ettevõtlus
  3. hirmud, mis tulevad liigsest infomürast ja sellest, et on palju infot, mida vaja läbi töötada.
Seekordse ettevõtlusklubi raames toimub 3 kohtumist esmaspäeviti 17.30-21.00:

✨ 15. mai Hirmud ja ellujäämine ettevõtluses: Inimesel on kolm baashirmu, mis kantakse üle ka ettevõtlusesse. Tihti toimub see alateadlikult ja ei märgata, et hirmud on need, mis varjutavad otsustusvõimet ettevõtlusega alustamisel. Näiteks tunned, et pole ühtegi head ideed -> see on hirm. Tunned, et pole loodud ettevõtluseks -> see on hirm. Tunned, et ei suuda olla majanduslikult edukas -> see on hirm. Õhtu jooksul vaatame otsa Sinu hirmudele ja ehitame neile oma vundamendi. Hirmudel on funktsioon, kuid kui nad on meid halvanud, siis neil ei ole oma vundamenti ja õiget kohta. Õhtu lõpuks saad aru, millised on need hirmud, mis aktiveeruvad Sinul ja kuidas ennast juhtida austavalt läbi hirmu ja ellujäämise mehhanismide. Ikka selleks, et hakkaksid ennast rohkem kuulama ja usaldama, ilma, et hirmud sunniks Sind tarduma, võitlema, põgenema või konflikte vältima.

✨ 5. juuni Human Design ettevõtluses: “Kõik inimesed on loodud ettevõtjateks”, on ärimentor Triin Raudoja põhiline väide. Küsimus on ainult see, kas Sa oled valmis nägema päriselt iseennast? Human Design on võimas tööriist, mille kaudu saad kontakti oma unikaalse ja võimsa magnetiga. Sina ja Sinu kehateadvus on üks võimas magnet, mis soovib äratamist. Enne kohtumist saavad kõik osalejad kodus läbimiseks videoloengud, kus on põhjalik info nende human design´i tugevuste, kasvukohtade, närvisüsteemi maandava keskkonna ja ettevõtluse valdkonna kohta. Ettevõtlusõhtul avame veelgi põhjalikumalt, kuidas human design´i kasutada ära koostöös ja ettevõtluses.

✨ 26. juuni Äriideede mõttekaart läbi oma päris mina: Viimasel kohtumisel võtame kokku kogu eelneva info, mida õppisid iseenda kohta ja paneme selle äriidee mõttekaarti. Kasutades kontsellatsiooni ja kehatööd, loome tugeva kontakti Sinu jaoks õige äriideega ning oluliste komponentidega selles.

Ettevõtlus on teadliku iseenda juhtimise teekond, kus hirmud on ressursidena Sind alati toetamas!

Tootekood: - Kategooria:
Vali teema:

Ettevõtluse fookusgrupp 15. mail – Hirmud – 35 €, Ettevõtluse fookusgrupp 5. juunil – Päris mina – 35 €, Ettevõtluse fookusgrupp 26. juunil – Õige äriidee – 35 €, Kõik 3 fookusgrupi kohtumist – 100 €