Mentorgrupp “Hingelt ettevõtja” veebis

225,00 

16. oktoobril stardib ettevõtluse mentorgrupp “Hingelt ettevõtja”, kus alustame koos teekonda oma sisemise ettevõtja äratamiseks.

Mentorgrupp kohtub 16.10.2023-18.03.2024 kaks korda kuus Zoom keskkonnas. Selline ajaperiood on ideaalne, et näha reaalseid tulemusi ja muutusi enda elus, tundes kogu muutuste perioodi vältel tuge enda kõrval ning leides soovi korral vastutuspartnereid, kelle abiga jõuda eesmärkide ja unistusteni.

Iga kuu keskendume erinevale teemale ettevõtluses, kuid järgemööda võtame läbi kõik olulise, et äratada Sinu sisemine ettevõtja ja anda Sulle vajalik enesekindlus iseseisvaks tegutsemiseks. Mentorgrupi lõppedes ütled enesekindlalt ja uhkusega “Ma olen ettevõtja!”!

Kohtumiste teemad:

  • Sinust lähtuv ärimudeli disain
  • Iseenda juhtimine
  • Turundus
  • Müük
  • Finants

Iga kuu esimesel kohtumisel jagab ettevõtluskoolitaja Triin Raudoja teadmisi käsitletavast teemast ja annab iseseisvaks tööks ühe praktilise harjutuse. Iga kuu teise kõne ajal vaatame ühiselt üle iseseisvad tööd ja saab lisaks küsida oma ettevõttega seonduvaid küsimusi.

Ettevõtlus on teadlik iseenda juhtimise teekond – vali end ja oma unistused!

PS! Mentorgrupis osalemise eest on võimalik maksta ka järelmaksuga ja mitmes osas – teenustasusid ei lisandu. Lisainfo ostukorvis.

Kategooria: