Koolitused

Sul on elus ainult need piirangud, mille sa oled ise paika pannud. / Les Brown/


3-4. oktoobril 2020 toimub 2-päevane ettevõtlusprogramm naistele. Ettevõtlusprogramm seob kokku hingetasandi ja eluülesanded (tarokaartide, meditatsiooni ja numeroloogia kaudu) reaalse eluga ettevõtjana. Lisades juurde väga palju praktilisi teadmisi ettevõtlusega alustamise kohta. 

Kellele? Ettevõtlikud inimesed, kes soovivad alustada ettevõtlusega, kuid pole leidnud sobivat äriideed või ideid on palju, kuid ei suuda valida seda ühte õiget enda jaoks.

Miks? Luua potentsiaalselt edukas ärimudel/äriplaan lähtudes inimese isiksusest, senisest töökogemusest ja huvidest.

Kus? Suur-Kaar 53, Tartus (Peretarkuse keskuses)

Kui palju? maksumus on 195 eurot koos käibemaksuga

Kestvus? 3.oktoobril 10.00-18.00 ja 4. oktoobril 10.00-15.00


KÄSITLETAVAD TEEMAD:
1. Äriidee analüüs ja äriplaani olemus: millest lähtuda sobiva äriidee leidmisel, iseenda senise tööalase kogemuste, CV, tugevuste ja arengukohtade analüüs;
2. Äriidee valimine: 3 potentsiaalse äriidee esmane analüüs ja ärimudeli kirjeldamine ning iga osaleja jaoks sobivaima äriidee valimine;
3. Ärimudeli täpsem kirjeldamine: klientide kaardistamine, tootmis- ja/või teenusprotsessi lahtikirjutamine ja arenguvõimaluste loomine, võimendite defineerimine ja rakendamine ärimudelisse;

VARASEMATE OSALEJATE TAGASISIDE:
"Koolitaja on super, kogemuste jagamine annab palju inspiratsiooni. Kui muidu ei teki inimeste vastu usaldust siis praegu tunnen, et võin kinnisilmi usaldada Triinu ja julgen liikuda oma unistuste suunas!"
"Aitäh, olen muutuste eel paremuse poole!"
"Pole kuiv teooria, vaid nii nagu elu ise. Särav ja toetav koolitaja."
"Koolitus oli praktiline, jõustav, paindlik ja oma tegevuste elluviimist toetav. Tasakaalus oli teoreetiline taust ja praktilised viisid, kuidas seda ellu viia."
"Triin on imetegija! Lisaks inspireerivale hingele on temas peidus ka väga soe,siiras ning toetav naine. Mulle soovitati mulle Triinu koolitust. See tuli nii õigel ajal ja tänu Triinu tunnetamisele, suunamisele ja soovitustele olen tänaseks valinud hoopis uue ärimudeli, mis on ühendunud minu tõelise kirega. Usun siiralt, et Triinu kogemus ettevõtjana ja läbimõeldud nõuanded aitavad ka teil jõuda lähemale millelegi, mis teid päriselt kõnetab."

REGISTREERIMINE:

Email again:


MÄRTSIST 2019 alustas 5-osaline ettevõtlusprogramm naistele. Ettevõtlusprogramm seob kokku hingetasandi ja eluülesanded (tarokaartide, meditatsiooni ja numeroloogia kaudu) reaalse eluga ettevõtjana. Lisades juurde väga palju praktilisi teadmisi ettevõtlusega alustamise kohta. Alustavad kaks gruppi. Üks grupp kohtub esmaspäeva õhtuti ja teine laupäeviti. 
Rohkem infot koolituse sisu kohta leiad siit!!!   

REGISTREERIMINE LÕPPENUD!

VEEBRUARIS 2019 on toimumas "Rahasõbraks" koolitus kolmel korral. Rahasõbraks koolitusel liidetakse kokku rahamaagia sinu reaalsete finantsiliste eesmärkidega ning koolituse väljundiks on individuaalne tegevuskava finantsiliste eesmärkide saavutamiseks. Vali endal ÜKS sobiv toimumise aeg. Koolituse sisu on igal päeval sama.

Rohkem infot koolituse sisu kohta leiad siit!!!
REGISTREERIMINE LÕPPENUD!


Kui soovid midagi küsida või tahad täpsemat infot koolituse sisu kohta, siis ootan sinu kirja ettevotlik@gmail.com aadressile.