Äriplaani koostamise teenus

Luba endal õppida teistelt, et Sina saaksid elada oma unistusi.

Sinu äriidee

Meie teeme plaani

Jõuame eesmärkideni

Äriplaanide kirjutamise teenus on loodud kõigile, kes soovivad taotleda lisarahastust oma äriideele. Eelkõige on meie suurim pädevus Töötukassa ettevõtlustoetuse taotlemiseks äriplaanide kirjutamisel.

Meil on pikaajaline kogemus Töötukassa ettevõtlustoetuse taotlemisega – oleme olnud paljude klientide kõrval alates ettevõtluskoolitusest kuni rahastuse saamiseni. 80% meie klientidest on saanud rahastuse äriplaanile ja alustanud teekonda ettevõtjana. 

Äriplaani koostamise hind 650-900€ koos km-ga, valmimise aeg umbes 4 nädalat. 

*Kui klient saab eitava vastuse, siis tehakse äriplaani täiendused uuesti esitamiseks TASUTA.

Äriplaani koostamise tegevusplaan

1. Konsultatsioon

Broneerige meie juurde 30-minutiline tasuta konsultatsioon, kus tutvume ja leiame üles Teie eelise konkurentide ees. Broneeri siit!

2. Täida vorm

Pärast vestlust saadame äriplaani vormi põhjal ankeedi koos täitmise juhise ja videojuhistega. Igas äriplaanis on kõige tähtsam teada põhjalikult kirjutaja tausta ja senist kogemust. Lisaks on oluline saata taotleja CV.

3. Hinnapakkumine ja kirjutamise alustamine

Kui ankeet ja CV on edastatud, siis koostame esialgse hinnapakkumise ning ajakava. Juhul, kui hinnapakkumine sobib, siis edastatakse 50% ettemaksuarve. Pärast arve tasumist alustatakse äriplaani kirjutamist, mis võtab tavaliselt aega kuni 2 nädalat.

4. Äriplaan valmis

Orienteeruvalt 2 nädalat pärast vahevestlust saadetakse valmis äriplaan koos finantsprognooside ja hinnapakkumistega kliendile. Koos valmis tööga saadetakse ka teise osamakse arve.

5. Täiendav kontroll

Enne rahastajale taotluse esitamist soovitame kindlasti saata äriplaan oma maakonna arenduskeskusse nõustamisse: www.arenduskeskused.ee

Broneeri konsultatsioon!