TEENUSE OSUTAMISE ÜLESEHITUS


Raamatupidamine toimub elektrooniliselt.

Kasutatakse Merit Aktivat raamatupidamise tegemiseks, Merit Palka töötajatega seotud tehinguteks ja palgaarvestuseks.

Dokumentide edastamiseks kasutatakse uudset keskkonda tsekk.ee, mis võimaldab läbi vastava app`i pildistada kuludokumente ja saata need otse Merit Aktiva raamatupidamise programmi. Lisaks toimub tsekk.ee kasutaja kaudu meilitsi saadetud arvete edastamine läbi unikaalse meiliaadressi (ettevõtte registrikoodiga) samuti Merit Aktiva programmi. Seega toimub dokumentide edastus jooksvalt ja protsessi käigus digitaliseeritakse kõik dokumendid. Originaaldokumentidest tehakse läbi tsekk.ee keskkonna digitaliseeritud pilt, mis jääb Merit Aktivasse alles ja seda on võimalik igal ajal taasesitada. Samuti pole vajadust alles hoida paberkandjal dokumente ega väljaprintida meilitsi saabunud dokumente.

Sõlmitakse ka omniva keskkonna kaudu tasuta e-arve leping, mis võimaldab samuti ühildada Merit Aktiva ja e-arvete saatmise ning saamise.

Töö efektiivistamiseks tuleb sõlmida tasuta leping LHV või Swedbank pangaga (koostöös raamatupidajaga) luues otseühendus Merit Aktiva ja panga vahel. Otseühenduse olemasolu muudab tarbetuks eraldi panga väljavõtte saatmise.

Tööajagraafiku või töötasu arvestuse aluseks olevad tabelid lepitakse kliendiga individuaalselt kokku ja edastatakse enamasti raamatupidajale 5 tööpäeva enne palgapäeva arvestamiseks.

LISATEENUSED:

Kui on huvi, et lisaks eelnevalt kirjeldatud põhiteenusele teostaks raamatupidaja ka pangaülekandeid, siis on arvestushinnaks 2 euro asemel 2.25 eurot.

Muude lisateenuste, mis pole kirjeldatud eelnevas põhiteenuses hinnaks on 50 eurot tund või kokkuleppeline tasu.

Üldiselt põhiteenus hõlmab kõiki vajalikke toiminguid raamatupidamise teostamiseks ja otseselt nn. lisateenuseid pole, mis standardselt ettevõtted vajaksid.